Starrain - Kapı


Eğitim ve Öğretim Amaçlı
 
AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Arama
 
 

Sonuç :
 
Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» LEE JOON Gİ TURKEY FANS
Perş. Ekim 05, 2017 2:30 am tarafından Admin

» Song il Gook
Paz Tem. 23, 2017 12:13 am tarafından Admin

» BAE YONG JOON TURKEY FAMİLY FANS
Paz Tem. 23, 2017 12:12 am tarafından Admin

» Se7en Resimleri
Cuma Tem. 21, 2017 12:18 am tarafından Admin

» LEE MİN HO Turkey Fans
Salı Ağus. 25, 2015 12:46 am tarafından Admin

» NECATİ ŞAŞMAZ TURKEY FAN CLUP
Çarş. Haz. 24, 2015 7:32 pm tarafından Admin

» Yoo Seung Ho (유승호) TÜRKİYE FANS
Çarş. Ağus. 13, 2014 9:09 pm tarafından Admin

» Empress Chun Chu-Demir Prenses 천추태후...1.Blm.Özetleri
C.tesi Haz. 01, 2013 3:28 pm tarafından Admin

»  List of Korean Actress
Salı Mayıs 07, 2013 1:39 pm tarafından Admin

Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Paz Haz. 11, 2017 9:33 am tarihinde online oldu.
LEE JOON Gİ TURKEY FANS
Cuma Tem. 25, 2014 12:16 am tarafından Admin


Yorum: 237
Song il Gook
Ptsi Haz. 08, 2009 8:02 pm tarafından Admin
Adı: Song Il Gook / Song Il Guk / 송일국 / 宋一國
Doğum Tarihi: 1 Ekim 1971
Boyu: 185cm
Kilosu: 85kg
Ailesi:1900' lerin başında Kore özgürlük hareketinin ünlü generali Kim Jwa-jin' in oğlu Kim Du-han'ın torunu. Aktris Kim Eul Dong' un oğlu. 15 Mart 2008' den beri de, Busan Yüksek Mahkemesi Yargıcı "Jung" un eşi.
Eğitim: Cheongju University
Ajansı: …

[ Okuma komple ]
Yorum: 11
BAE YONG JOON TURKEY FAMİLY FANS
Ptsi Haz. 08, 2009 7:06 pm tarafından Admin
Web Sitesi :

http://www.byj.co.kr/

Films
2005: April Snow
2003: Untold Scandal
1995: PpilKu

Drama
2007: The Story of the First King's Four Gods (MBC)
2007: Hotelier (TV Asahi) (TV Asahi) - Shin Dong Hyuk, Frank
2002: Winter Sonata (Winter Love Story, KBS) - Kang Jun-sang/Lee Min-hyung
2001: Hotelier (MBC) - Shin Dong Hyuk, Frank
1999: Did We Really Love? (True To Love MBC) - Gang …

[ Okuma komple ]
Yorum: 674
Se7en Resimleri
Cuma Kas. 09, 2012 5:02 am tarafından Admin


Yorum: 33
LEE MİN HO Turkey Fans
Salı Ağus. 18, 2015 7:15 pm tarafından Admin


Yorum: 121
Yoo Seung Ho (유승호) TÜRKİYE FANS
Salı Ağus. 12, 2014 10:24 pm tarafından Admin

PROFILE
Name: Yoo Seung Ho (유승호)
Birthday: August 17th, 1993
Blood type: A
Height: 175 cm
Nickname: Little So Ji Sub
Family: Father, mother, & older sister
Debut: MBC Mini-Drama "Fish Bones" (2000)

DRAMAS
MBC: "Love Letter / 러브레터" (2003)
KBS: "Immortal Lee Soon Shin / 불멸의 이순신" (2004)
KBS: "Precious Family / …

[ Okuma komple ]
Yorum: 12
List of Korean Actress
Salı Mayıs 07, 2013 1:35 pm tarafından Admin
List of Korean Actress A
Ah Young
Ahn Eun Jung
Ahn Hae Sook
Ahn Hye Kyung
Ahn Ji Hyun
Ahn Moon Sook
Ahn Nam Hee
Ahn Seo Hyun
Ahn Sun Young
Ahn Yeo Jin
Ahn Yeon Hong
Ahn Young Joo
Ailee

Yorum: 5
Song Seung Heon Turkey Fans
Paz Ara. 30, 2012 8:43 pm tarafından Admin


Yorum: 109
Kim Bum / 김범
Çarş. Kas. 21, 2012 11:41 pm tarafından Admin
Profil

Adı: 김범 / Kim Bum (Kim Sang Bum)
Meslek: Aktör, model, şarkıcı
Doğum Tarihi: 7 Temmuz 1989
Boy: 179cm
Kilo: 62kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Jungang Universitesi (Film ve Tiyatro Bölümü)

Dizileri

>>Bbadam Bbadam / 빠담빠담 (2011)
>>The Woman Who Still Wants To Marry (MBC, 2010)
>>High Kick Through The Roof (MBC, 2009)
>>Dream (SBS, 2009)
>>Boys Over Flowers (KBS2, …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi digg  Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Sosyal bookmarking sitesinde Starrain adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
Admin
 
Aralık 2017
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Ortaklar
bedava forum

Istatistikler
Toplam 17 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: aryaesid

Kullanıcılarımız toplam 2874 mesaj attılar bunda 34 konu